این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ به همت و همفکری تعدادی از مهندسین با سابقه و مجرب در زمینه تولید و تامین انواع لوله های فولادی آغاز و وارد عرصه سازندگی در صنعت آب و فاضلاب و فولاد کشور گردید.
با توجه به دو دهه فعالیت و تجربه در این حوزه در سال ۱۳۹۴ مطالعات اولیه جهت آغاز فرآیند تولید و احداث کارخانه لوله سازی با روش اسپیرال در دستور کار قرار گرفت.
لذا پس از انجام مطالعات، در ابتدای سال ۱۳۹۶ فرآیند اجرایی آغاز و با عنایت خداوند متعال در نیمه سال ۱۳۹۶ فاز اول با ظرفیت ۶۰۰۰۰ تن به بهره برداری رسید. با توجه به توانمندی های این مجموعه فاز دوم به ظرفیت ۱۲۰۰۰۰ تن در دستور کار قرار دارد.
موقعیت و جا نمایی مطلوب کارخانه در مرکزیت کشور، قرارگیری در کریدور شمال و جنوب و مجاورت با مجتمع فولاد مبارکه باعث گردیده است هزینه های حمل به تمام نقاط ایران مزیت قابل رقابت این کارخانه باشد.
این مجموعه علاوه بر تولید لوله های فولادی اسپیرال، همچون دو دهه فعالیت بازرگانی در زمینه تامین و تولید انواع لوله های فولادی ، از طریق شرکت های تجاری خود خدمات ارایه خواهد نمود.
در پایان صادقانه امیدواریم از طریق همکاری و تعاملات فی ما بین، با کسب رضایت مشتریان گرانقدر، بتوانیم در سازندگی کشور عزیزمان گام های موثرتری برداریم.