شرکت کوثر صنعت اسپادانا در جهت ارایه خدمات نوین به مشتریان، بخشی با عنوان خدمات ویژه راه اندازی نموده که خدمات الکترونیکی جدیدی را در سیستم های مختلف مانند تلفن گویای هوشمند، پیامک هوشمند، نرم افزار موبایل و سایت و غیره به مشتریان ارایه می نماید. به عنوان نمونه در زیر روش استفاده از این خدمات که در حال افزایش و ارتقا نیز می باشد ارایه می گردد.

نرم افزار موبایل King Pipe

نرم افزاری مفید در زمینه محاسبات فنی شامل وزن یک متر لوله، فشار تست هیدرواستاتیک و … و نیز اطلاعات انواع لوله­ های فولادی درزجوش مستقیم، اسپیرال و لوله­ های بدون درز در سایزهای مختلف می­باشد.

همچنین اطلاعات انواع خدمات صورت گرفته بر روی لوله فولادی، شامل انواع پوشش داخلی و خارجی لوله، نحوه تولید ورق، انواع جوش و استانداردهای مرتبط با این محصول و سایر اطلاعات مفید دیگر با هدف افزایش و ارتقای سطح علمی کاربران محترم در زمینه­های ذکر شده در این نرم افزار جانمایی شده است. امید است با استفاده از پیشنهادات کاربران این نرم افزار ویرایش­های بعدی آن روز به روز بهتر و مفیدتر گردد.

image007   image003  image006image005

دانلود

 

سامانه تلفن گویای هوشمند

منو خدمات ویژه (کلید ۸) : ۲۴ ساعته

کلیدهای یک تا چهار منو خدمات ویژه : جهت ارائه اطلاعات تکمیلی شرکت بصورت پیامک به موبایل مشتری و همچنین اعلام صوتی آدرس پستی و آدرس سایت می باشد.

کلید شماره پنج این منو : جهت اعلام صوتی وزن یک متر لوله درخواستی به همراه قطر و فشار کاری آن می باشد که روش استفاده از این خدمات به صورت زیر می باشد.

hgfاعلام صوتی وزن یک متر لوله درخواستی به همراه قطر و فشار کاری

مثال : اعلام صوتی وزن ، قطر و فشار کاری یک متر لوله ۳۲ اینچ به ضخامت ۸ میلیمتر

 سامانه پیامک هوشمند

این خدمات جهت ارسال وزن یک متر لوله درخواستی به همراه قطر و فشار کاری آن به صورت پیامک به موبایل درخواست کننده می باشد.
روش استفاده : ارسال پیامک با فرمت زیر به سامانه ۵۰۰۰۲۱۱۱۲
(ضخامت(به میلیمتر) + خط فاصله + سایز(به اینچ
مثال : متن پیامک جهت درخواست وزن ، قطر و فشار کاری یک متر لوله ۳۲ اینچ به ضخامت ۸ میلیمتر
۳۲-۸