مجمع عمومی نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

افزایش ۲۲۹ درصدی سود خالص شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت، صبح روز شنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۳ با حضور ۱۰۰ درصدی سهامداران برگزار شد.

این جلسه به ریاست جناب آقای حامد ولی بیک، مدیر عامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان به عنوان سهامدار عمده و با حضور نمایندگانی از سایر سهامداران یعنی شرکت های ویرا سهند تبریز و بهسازان انرژی تدبیر زنگان، همچنین مدیرعامل، رییس و اعضای هیئت مدیره شرکت کوثر صنعت اسپادانا و نماینده شرکت کاربرد تحقیق به عنوان بازرس مستقل و حسابرس قانونی برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کوثر صنعت اسپادانا با یاد رییس جمهور شهید و سایر شهدای خدمت آغاز و پس از آن مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارش فعالیت های هیئت مدیره در سال ۱۴۰۲ به تشریح مهمترین دستاوردهای شرکت در سال گذشته پرداخت.

محمد حسین کفعمی با اشاره به افزایش ۲۲۹ درصدی سود خالص شرکت نسبت به سال گذشته، دستیابی به این مهم را حاصل تلاش پرسنل خدوم شرکت همچنین اقدامات اصلاحی انجام گرفته به منظور بهره برداری حداکثری از منابع و ظرفیتهای موجود دانست و ابراز امیدواری کرد با سیاست های اتخاذ شده و حمایت سهامداران محترم این روند افزایشی در سال جاری نیز ادامه دار باشد.

مدیرعامل شرکت کوثر صنعت اسپادانا افزود: ما در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل آن یک افزایش ۴.۶ برابری در ظرفیت تولید شرکت داشته ایم که حاصل تصمیمات و راهبردهای درست اتخاذ شده توسط مدیران و هیئت مدیره فعلی و گذشته شرکت است که باید قدردان آن باشیم.

محمد حسین کفعمی با اشاره به تحریم ها و مشکلات ایجاد شده در راستای تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز افزود: در سال گذشته علیرغم محدودیت های موجود در خصوص واردات و خرید از کشورهای صاحب تکنولوژی، اقدامات لازم در خصوص خرید این قبیل تجهیزات مورد نیاز انجام شد و در راستای رفع نیاز به واردات، مراحل بومی سازی و بهینه سازی تعدادی از ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز در داخل شرکت طی شد که از جمله آن می توان طراحی و ساخت دستگاه آنکویلر را نام برد.

همچنین کسب چهار لوح و تندیس مختلف در جشنواره های ملی و استانی، ادغام و تملیک شرکت تنبوشه سازان آتیه جی، تحصیل ۵۲ درصد از سهام شرکت پوشش لوله کیوان جاوید، افزایش پروانه بهره برداری سایت جنوبی، ساخت و تجهیز سوله ذخیره کویل و ایجاد فضا جهت دپوی محصول در سایت جنوبی از جمله سایر دستاوردهای شرکت در سال گذشته بود که کفعمی بدان ها اشاره کرد.

مهدی سعادت‌نیا، رئیس هیئت مدیرۀ شرکت کوثر صنعت اسپادانا دورۀ فعلی را بهار صنعت لوله های فولادی خواند و افزود: درحال حاضر چندین پروژۀ ملی برای انتقال آب از خلیج فارس و دریای عمان به فلات مرکزی و استان‌های اصفهان، فارس، خراسان جنوبی، شمالی و رضوی در دستور کار است و با این وضعیت، طی دو تا سه سال آینده، حجم قابل‌توجهی از پروژۀ کاری در صنعت لوله‌سازی تعریف خواهد شد که ما باید از این فرصت کمال استفاده را داشته باشیم.

درادامه حامد ولی بیک، مدیر عامل هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان ضمن تشکر از مجموعه کوثر صنعت اسپادانا افزود: ما در سال گذشته از نزدیک در جریان مسائل مربوط به ادغام شرکت کوثر صنعت و سایر تلاش های شبانه روزی هیئت مدیره، مدیر عامل و پرسنل خدوم آن بودیم و تصمیم اتخاذ شده در مجموعه هلدینگ آتیه فولاد در راستای سرمایه گذاری در صنعت لوله های اسپیرال تصمیمی درست بود که امروزه شاهد به ثمر نشستن آن هستیم.

گفتنی ست در ادامه مجمع ضمن قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت‌های مالی سال ۱۴۰۲ شرکت بررسی و به تصویب رسید و در نهایت اعضا با تقسیم ۶۰ درصدی سود بین سهامداران موافقت نمودند.

برچسب ها: بدون برچسب