WhatsApp Image 2019-08-10 at 22.06.27

اهدا تندیس سازمان هوشمند و فرآیند گرا به شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

اولین همایش بزرگ مکانزاسیون و هوشمند سازی فرآیندهای سازمانی و انتخاب سازمانهای برتر فرآیندگرا با مشارکت سازمان ها، شرکت ها و صنایع دولتی و خصوصی کشور برگزار شد.

مهندس حریر فروش در مصاحبه با واحد ارتباطات( تبلیغات و تشریفات) با اشاره به نحوه انتخاب واحد فناوری اطلاعات شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا گفت : در فراخوان اولیه همایش بزرگ مکانزاسیون و هوشمند سازی فرآیندهای سازمانی و انتخاب سازمانهای برتر فرآیندگرا فایل قابل بررسی از تمامی فعالیت های این واحد به هیات داوران ارائه گردد و بعد از بررسی میان شرکت های بزرگ و مختلف از جمله تمامی شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای ، فولاد مبارکه و.. این شرکت حائز ویژگی های مورد نظر داوران بوده و به عنوان سازمان هوشمند و فرآیند گرای برتر انتخاب شد و در مراسمی تندیس سازمان هوشمند و فرآیند گرا به شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا اهدا گردید.

وی  درادامه افزود: واحد فناوری اصلاعات شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا به دلیل استفاده مفید و مناسب از ظرفیت های نرم افزار فرزین و بومی سازی و ارتقائ آن با نیاز های روز شرکت نسب به رقبا برتری یافت، به صورتی که شرکت فرزین هم از این کار شگفت زده شد. مهندس حریر فروش به روح سازمانی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا اشاره کرد و گفت: نگاه مدیران جوان این شرکت به  زیر ساخت های آی تی ، هوشمندسازی و کارآمدی وتسهیل کننده انجام کار برای کاربران می باشد. و همین امر باعث سرعت بخشیدن به کارهای کاربران و رضایت آنها شده است.

گفتنی است،این همایش با هدف اشتراک گذاری تجربیات متخصصان این حوزه در خصوص الکترونیکی کردن فرآیند های سازمانی و ارائه راه حل ها به همت گروه مهندسی آی کن در اصفهان برگزار گردید .

 

 

برچسب ها: بدون برچسب