کوثر صنعت اسپادانا

رکوردشکنی مجدد در نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا: جهش ۷ درصدی تولید در سایت شمالی

به گزارش روابط عمومی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا، پس از ثبت رکورد جدید در فروردین ماه سال جاری و در خط تولید سایت جنوبی این شرکت، در اردیبهشت ماه نیز شاهد افزایش ۷ درصدی تولید در سایت شمالی بودیم.

سید مسعود سیدنا، مدیر بهره‌برداری و تولید سایت شمالی شرکت کوثر صنعت اسپادانا، این افزایش را حاصل افزایش بهره‌وری و کاهش زمان توقفات تولید دانست و اظهار داشت: در اردیبهشت ماه امسال به رکورد استثنایی تولید ۹۴۱۰ تن لوله فولادی اسپیرال دست یافتیم که ۵۱۶۰ تن آن مربوط به ماشین تولید شماره یک بود که این میزان تولید، خود یک رکود به حساب می آید.

سیدنا افزود: این میزان تولید در هفت سال گذشته بی‌سابقه بوده است و در سال ۴۰۲ نیز بیشترین میزان تولید ۸۸۰۰ تن بود، با این تفاوت که نوع ورق استفاده شده در سال گذشته ST52 بود، در حالی که امسال در لوله‌های تولیدی از ورق‌های X65 استفاده شده است که به مراتب سخت‌تر بوده و شکل‌دهی آن به زمان بیشتری نیاز دارد.

سیدنا در ادامه اذعان داشت: لوله‌های تولیدی این سایت در سایز ۲۰۰۰ میلی‌متر و به جهت مصرف در پروژه انتقال آب دریای عمان به اصفهان تولید می‌شوند. و ما به دلیل حساسیت این پروژه مهم آبرسانی، تمامی تلاش خود را در جهت سرعت بخشی به تکمیل آن به کار گرفته‌ایم و در نظر داریم با افزایش شیفت‌های تولیدی خود به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

برچسب ها: بدون برچسب