ISIRI-6771

دریافت پروانه کاربرد علامت استاندار ملی ایران

افتخاری دیگر در سال جهش تولید

مدیر کنترل کیفیت کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در مصاحبه با روابط عمومی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در خصوص کسب استاندارد تشویقی ایران گفت: استاندارد ایزیری ۶۷۷۱ استانداری است که در لوله های فولادی آب و فاضلاب کاربرد دارد. با توجه به تولید لوله های فولادی اسپیرال در این کارخانه از سایز ۸ الی ۱۲۰ اینچ و در راستای رضایت مشتریان محترم نیاز بود که تعدادی از استاندارد های تکمیلی جهت تایید فرآیند تولید و محصول را بدست آوریم. در انتهای سال گذشته(۱۳۹۸) به این نتیجه رسیدیم که در راستای اهداف سال ۱۳۹۹این استاندارد را کسب کنیم .
این استاندارد توسط سازمان ملی استاندارد ایران صادر می شود و پیش نیاز هایی لازم داشت که ما سال گذشته با همکاری خوبی که مدیریت محترم با واحد کنترل کیفیت داشتند، توانستیم بودجه لازم برای راه اندازی آزمایشگاه را مصوب و در اسفند سال گذشته آزمایشگاهی مجهز را به بهره برداری برسانیم تا زیر ساخت اولیه کسب این گواهی انجام شود، مدیر کنترل کیفی کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در ادامه افزود: اوایل امسال ممیزی های لازم شامل نمونه گیری توسط آزمایشگاه بی طرف از خط تولید انجام شد و بعد از طی این مراحل صلاحیت مدیر کنترل کیفیت هم مورد ارزیابی قرار گرفت؛ زیرا در سیستم اداره استاندارد مدیر‌کنترل کیفیت به عنوان نماینده فنی در اداره استاندارد معرفی می شود و پس از بررسی های لازم در کمیته فنی، پروانه استاندارد صادر خواهد شد.
نکته مهم این است که این استاندارد اجباری نیست و هدف از اخذ آن اطمینان خاطر به مشتریان محترم است. شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا با شعار همراهی فولادین، سعی دارد همیشه یک قدم جلوتر از خواسته های مشتریان محترم حرکت کند در همین راستا، سازمانی معتبر و بیطرف نیز کیفیت برتر محصولات شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا را از سایز ۸ الی ۱۲۰اینچ تایید می‌نماید.

خدا قوت و تبریک به تمامی همکاران، به خصوص مدیر محترم کنترل کیفیت کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا و همکاران محترم در آزمایشگاه

شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا
همراهی فولادین

برچسب ها: بدون برچسب