نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

درباره ما

نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

معرفی شرکت

این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ به همت و همفکری تعدادی از مهندسین با سابقه و مجرب در زمینه تولید و تامین انواع لوله های فولادی آغاز و وارد عرصه سازندگی در صنعت آب و فاضلاب و فولاد کشور گردید. با توجه به دو دهه فعالیت و تجربه در این حوزه در سال ۱۳۹۴ مطالعات اولیه جهت آغاز فرایند تولید و احداث کارخانه لوله سازی با روش اسپیرال در دستور کار قرار گرفت . لذا پس از انجام مطالعات ، در ابتدای سال ۱۳۹۶ فرایند اجرایی آغاز و با عنایت خداوند متعال در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ فاز اول با ظرفیت ۶۰.۰۰۰ تن به بهره برداری رسید. با توجه به توانمندی های این مجموعه، فاز دوم به ظرفیت ۱۲۰.۰۰۰ هزار تن در بهمن ماه سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید.

موقعیت و جا نمایی مطلوب کارخانه در مرکزیت کشور، قرارگیری در کریدور شمال و جنوب و مجاورت با مجتمع فولاد مبارکه باعث گردیده است هزینه های حمل به تمام نقاط ایران مزیت قابل رقابت این کارخانه باشد. این مجموعه علاوه بر تولید لوله های فولادی اسپیرال ، همچون دو دهه فعالیت بازرگانی در زمینه تامین و تولید انواع لوله های فولادی، از طریق شرکت های تجاری خود خدمات ارایه خواهد نمود. در پایان صادقانه امیدواریم از طریق همکاری و تعاملات فی مابین، با کسب رضایت مشتریان گرانقدر، بتوانیم در سازندگی کشور عزیزمان گام های موثرتری برداریم

                       یادداشت مدیر عامل

 

بر کسی پوشیده نیست که توسعه صنعت و اقتصاد هر کشور یکی از مهترین عوامل حفظ استقلال و استحکام جایگاه آن در سطح منطقه و جهان می باشد. صنعت و تولید به عنوان مهمترین اجزای زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور، مادامی که به وسیله ی سرمایه انسانی  متخصص، خلاق و خرد محور هدایت گردد، زمینه ساز اقتصادی تولید محور و پویا، خواهد شد و بالندگی خواهد شد. به لطف عنایت خداوند متعال، هم اکنون دوره فعالیت هدفمند شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در عرصه تامین و تولید لوله های فولادی به دو دهه رسیده است و حال مفتخریم که آوازه این شرکت به عنوان نمادی از اعتماد، کیفیت نوآوری و احترام به اصل مشتری مداری در سر تا سر ایران اسلامی پیچیده است. بدیهی است حفظ چنین اعتباری بدون برنامه محوری، تلاش مستمر، تعهد پذیری و خلاقیت امکان پذیر نمی باشد. ما با تکیه بر سوابق اجرایی و بر اساس ماموریت و چشم انداز سازمانی با افق ۱۴۱۴ و با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی، منطبق بر هویت ایرانی، چشم انداز آتی این شرکت را ترسیم کرده و با بکارگیری آخرین فناوری های نوین آماده ایم تا همچون گذشته در رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور سهیم باشیم و تعهدات خود را برای تحقق این مهم به عالی ترین وجه به انجام رسانیم.

سید محمد رضا هاشم الحسینی - مدیرعامل

تاریخچه شرکت

 • سال ۱۳۷۹- سال تاسیس

  سرآغاز فعالیت این شرکت بعنوان یک واحد صنفی زیر نظر اتحادیه آهن و فولاد اصفهان با نام لوله و پروفیل کوثربوده است.
  شروعی که اساس آن بر پایه همفکری، همدلی و تلاش تعدادی از مهندسین و متخصصین بنا گردید.
  مؤسسین این شرکت به پشتوانه و با بهره گیری از تخصص و دانش فنی خود ، به سرعت در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن، خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان تجهیزات فولادی آبرسانی در ایران معرفی نمودند.

 • سال ۱۳۸۷ - ثبت شرکت

  برای سامان بخشی و گسترش دامنه کسب و کار خود، شرکت " لوله و پروفیل کوثر صنعت اسپادانا" را به شماره ثبت ۳۵۷۰۱ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید.
  شرکت " لوله و پروفیل کوثر صنعت اسپادانا" طی دوره فعالیت اش موفق به دریافت چندین نمایندگی رسمی از کارخانجات لوله سازی ایران و همچنین ارائه خدمات بسیارمتمایز از نظر کیفی و مشتری مدارانه، به صدها خریدار گرامی و کارفرمایان محترم پروژه های خرد و کلان استانی و کشوری در بخش دولتی و خصوصی نمود.

 • سال ۱۳۹۴ - تصمیم گیری جهت ورود به عرصه تولید

  با رشد چشمگیر و سرعت گسترش خدمات شرکت به مشتریان خود، اعضای هیات مدیره در سال ۱۳۹۴ تصمیم به ایجاد و راه اندازی کارخانه تولید لوله های فولادی اسپیرال گرفتند.

 • سال ۱۳۹۵ - آغاز احداث کارخانه لوله سازی

  احداث فاز اول این کارخانه درکمترین زمان ممکن ، در سال ۱۳۹۵ و در زمینی به متراژ ۵۰۰۰۰ هزار متر مربع آغاز گردید .
  بمنظورکسب اطمینان کافی از کیفیت برتر لوله های تولیدی ، همگام با استخدام بهترین متخصصین کشور، نسبت به خرید تمامی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه از برند های معتبر اروپایی و ساخت سال ۲۰۱۷ اقدام شد.

 • سال ۱۳۹۶- افتتاح و بهره برداری از کارخانه

   در مهر ماه سال ۱۳۹۶ تولید آزمایشی با ظرفیت ۶۰ هزار تن در سال، به بهره برداری رسید.با آغاز تولید نام شرکت به  " نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا " تغییر نام داد.
   

 • سال ۱۳۹۸ - افزایش ظرفیت کارخانه به ۱۰۰ هزار تن در سال

  با بهره برداری خط تولید دوم کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در نیمه فصل زمستان سال ۱۳۹۸ امکان تنوع بخشیدن به محصولات این کارخانه و تولید همزمان دو سایز لوله فولادی اسپیرال در دو خط تولید این شرکت به صورت همزمان مقدور گردید.
  در این راستا به سبد محصولات تولیدی این شرکت لوله های فولادی سایز ۸ اینچ الی ۱۶ اینچ اضافه گردید و بازه تولیدات لوله فولادی این شرکت از سایز ۸ الی ۱۲۰ اینچ گردید. این لوله ها با ضخامت ۴ الی ۲۵ میلیمتر قابل تولید می باشد. این طرح توسعه محقق شده با ایجاد تنوع تولید توان انعطاف پذیری بسیاری را در جلب رضایت مشتریان محترم برای این شرکت پدید آورده است.

 • ۲۰سال همراهی فولادین

 بیانیه ماموریت و سند چشم انداز

 

ما یک شرکت تولیدی بازرگانی پویا در زمینه محصولات فولادی در ایران می باشیم. قریب به دو دهه فعالیت ما را بر آن داشته است تا با به کارگیری روش‌های نوین، همواره در حال تحول در کسب و کار خود باشیم. ارزش‌های بنیادی ما، جلب رضایت خداوند متعال، پایبندی به اصول اخلاقی و انجام وظایف خود در قبال جامعه بوده و در این راستا، بسط آرامش فردی درون و برون‌سازمانی، افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، تامین کنندگان، کارکنان و سهامداران و الگو شدن برای کسب روزی حلال با بالاترین درجه اثربخشی و پیشرفت بشریت به عنوان اهداف بنیادی ما می‌باشد.
ماموریت سازمانی ما ایجاد یک شرکت هلدینگ داخلی و خارجی است. در این مسیر ما توانایی های سازمان های بزرگ را کسب و چابکی یک سازمان کوچک را حفظ خواهیم نمود، به نحوی که به یکی از قدرتمند ترین و برترین برندهای منطقه خاورمیانه در کسب و کارهای خود تبدیل شویم. در راستای تحقق توسعه پایدار با صیانت از سرمایه های انسانی خلاق و نوآور، استفاده از فناوری‌های نوین و تمام الکترونیک، ارائه محصولات و خدمات بی نظیر و همچنین با عزم و اراده ای فولادین، برای ما هیچ غیر ممکنی وجود ندارد و مطمئناً آن چه را می‌خواهیم می‌توانیم.

 

نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا، همراهی فولادین

اعضای هیأت مدیره

مهدی سعادت نیا

رئیس هیأت مدیره

محمد رضا هاشم الحسینی

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل

امین سعادت نیا

نایب رئیس هیأت مدیره

محمد سعادت نیا

عضو هیأت مدیره

افتخارات و گواهینامه ها