نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

درباره ما

نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

معرفی شرکت

این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ به همت و همفکری تعدادی از مهندسین با سابقه و مجرب در زمینه تولید و تامین انواع لوله های فولادی آغاز و وارد عرصه سازندگی در صنعت آب و فاضلاب و فولاد کشور گردید. با توجه به دو دهه فعالیت و تجربه در این حوزه در سال ۱۳۹۴ مطالعات اولیه جهت آغاز فرایند تولید و احداث کارخانه لوله سازی با روش اسپیرال در دستور کار قرار گرفت . لذا پس از انجام مطالعات ، در ابتدای سال ۱۳۹۶ فرایند اجرایی آغاز و با عنایت خداوند متعال در نیمه دوم سال ۱۳۹۶ فاز اول با ظرفیت ۶۰.۰۰۰ تن به بهره برداری رسید. با توجه به توانمندی های این مجموعه، فاز دوم به ظرفیت ۱۲۰.۰۰۰ هزار تن در دستور کار قرار دارد.

موقعیت و جا نمایی مطلوب کارخانه در مرکزیت کشور، قرارگیری در کریدور شمال و جنوب و مجاورت با مجتمع فولاد مبارکه باعث گردیده است هزینه های حمل به تمام نقاط ایران مزیت قابل رقابت این کارخانه باشد. این مجموعه علاوه بر تولید لوله های فولادی اسپیرال ، همچون دو دهه فعالیت بازرگانی در زمینه تامین و تولید انواع لوله های فولادی، از طریق شرکت های تجاری خود خدمات ارایه خواهد نمود. در پایان صادقانه امیدواریم از طریق همکاری و تعاملات فی مابین، با کسب رضایت مشتریان گرانقدر، بتوانیم در سازندگی کشور عزیزمان گام های موثرتری برداریم

q

یادداشت مدیر عامل

بر کسی پوشیده نیست که توسعه صنعت و اقتصاد هر کشور یکی از مهترین عوامل حفظ استقلال و استحکام جایگاه آن در سطح منطقه و جهان می باشد. صنعت و تولید به عنوان مهمترین اجزای زیر ساخت توسعه اقتصادی کشور، مادامی که به وسیله ی سرمایه انسانی  تخصص، خلاق و خرد محور هدایت گردد، زمینه ساز اقتصادی تولید محور و پویا،    شد و بالندگی خواهد شد. به لطف عنایت خداوند متعال، هم اکنون دوره فعالیت هدفمند شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در عرصه تامین و تولید لوله های فولادی به دو دهه رسیده است و حال مفتخریم که آوازه این شرکت به عنوان نمادی از اعتماد، کیفیت نوآوری و احترام به اصل مشتری مداری در سرتاسر ایران اسلامی پیچیده است. بدیهی است حفظ چنین اعتباری بدون برنامه محوری، تلاش مستمر، تعهد پذیری و خلاقیت امکان پذیر نمی باشد. ما با تکیه بر سوابق اجرایی و بر اساس ماموریت و چشم انداز سازمانی با افق ۱۴۱۴ و با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی، منطبق بر هویت ایرانی، چشم انداز آتی این شرکت را ترسیم کرده و با بکارگیری آخرین فناوری های نوین آماده ایم تا همچون گذشته در رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور سهیم باشیم و تعهدات خود را برای تحقق این مهم به عالی ترین وجه به انجام رسانیم.

سید محمدرضا هاشم الحسینی

مدیرعامل 

تاریخچه شرکت

 • سال ۱۳۷۹

  سرآغاز فعالیت این شرکت بعنوان یک واحد صنفی زیر نظر اتحادیه آهن و فولاد اصفهان بوده است.
  شروعی که اساس آن بر پایه همفکری، همدلی و تلاش تعدادی از مهندسین و متخصصین بنا گردید.
  مؤسسین این شرکت به پشتوانه و با بهره گیری از تخصص و دانش فنی خود ، به سرعت در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و در کوتاهترین زمان ممکن، خود را به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان تجهیزات فولادی آبرسانی در ایران معرفی نمودند.

 • سال ۱۳۸۷

  برای سامان بخشی و گسترش دامنه کسب و کار خود، شرکت " لوله و پروفیل کوثر صنعت اسپادانا" را به شماره ثبت ۳۵۷۰۱ در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید.
  شرکت " لوله و پروفیل کوثر صنعت اسپادانا" طی دوره فعالیت اش موفق به دریافت چندین نمایندگی رسمی از کارخانجات لوله سازی ایران و همچنین ارائه خدمات بسیارمتمایز از نظر کیفی و مشتری مدارانه، به صدها خریدار گرامی و کارفرمایان محترم پروژه های خرد و کلان استانی و کشوری در بخش دولتی و خصوصی نمود.

 • سال ۱۳۹۴

  با رشد چشمگیر و سرعت گسترش خدمات شرکت به مشتریان خود، اعضای هیات مدیره در سال ۱۳۹۴ تصمیم به ایجاد و راه اندازی کارخانه تولید لوله های فولادی اسپیرال گرفتند.

 • سال ۱۳۹۵

  احداث فاز اول این کارخانه درکمترین زمان ممکن ، در سال ۱۳۹۵ و در زمینی به متراژ ۴۵۰۰۰ هزار متر مربع آغازشد که در اواسط سال ۱۳۹۶ با ظرفیت ۶۰ هزار تن در سال، به بهره برداری رسید.
  بمنظورکسب اطمینان کافی از کیفیت برتر لوله های تولیدی ، همگام با استخدام بهترین متخصصین کشور، نسبت به خرید تمامی ماشین آلات و تجهیزات کارخانه از برند های معتبر اروپایی و ساخت سال ۲۰۱۷ اقدام شد.

 • سال ۱۳۹۷

  در حال حاضر این شرکت با نام " نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا " اقدام به فعالیت می نماید.
  و اکنون با تکیه بر تلاش بیدریغ همکاران متعهد خود و با پشتگرمی به رضایت مشتریان و کارفرمایان مان، برنامه توسعه فاز دوم تولید کارخانه را دردست بررسی و مطالعه داریم..

 • سال ۱۳۹۸

  با آغاز راه اندازی کارخانه نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا از آبان ماه ۱۳۹۸ امکان تنوع بخشیدن به محصولات این کارخانه و تولید همزمان دو سایز لوله فولادی اسپیرال در دو خط تولید این شرکت به صورت همزمان مقدور خواهد بود
  در این راستا به سبد محصولات تولیدی این شرکت لوله های فولادی سایز ۸ اینچ الی ۱۶ اینچ اضافه می‌شود و تولیدات لوله فولادی این شرکت از سایز ۸ الی ۱۱ ۱۲۰ اینچ خواهد بود این لوله ها با ضخامت ۴ الی ۲۵ میلیمتر تولید خواهد شد این موضوع امکان تنوع تولید را فراهم کرده, توان انعطاف پذیری بسیاری را در جلب رضایت مشتریان محترم برای این شرکت پدید خواهد آورد

 بیانیه ماموریت و سند چشم انداز

 به نام خدا
در ابتدای سخن به شکرانه آنچه که امروز هستیم، سر تعظیم به درگاه باری تعالی می سائیم و از اینکه با فعالیت های پویا و نوگرایانه شرکت کوثر صنعت اسپادانا مورد اعتماد شما بوده ایم، به خود می بالیم.
این شرکت رویکرد مشتری مداری را به عنوان راهبرد محوری برای خود برگزیده و برای تخقق آن و نیز ارج نهادن به اعتماد گران سنگ شما همراهان عزیز، از تمامی ابزار ها و امکانات موجود استفاده خواهد نمود و باور داریم انجام این مهم که در گرو حسن اجرای تکالیف توسط کلیه پرسنل این مجموعه است، بر پایه تجربیات گذشته و دانش روز، روش های نوین مدیریتی و سرمایه ارزشمند نیروی انسانی، دور از دسترس نیست.

از مهمترین برنامه های این شرکت، تکریم و احترام به مشتری در قالب ارائه خدمات متنوع، سریع و به روز، حفظ اسرار مشتریان، بازاریابی هدفمند و مبتنی بر تعامل صحیح با مشتریان، قانون گرایی و رعایت اصول اخلاقی رقابت است. بی تردید حفظ دستاورد های گذشته و رسیدن به اهداف پیش رو نیازمند ارتقاء مستمر سطح کیفی و کمی دانش و بهره گیری از تکنولوژی روز است تا بتوانیم واژه خدمتگزاری صادقانه را زنده نگه داریم و با اندیشه و عملکرد حرفه ای، خوش نام بمانیم. امید است در این مسیر از همراهی شما بهرمند گردیم.

مدیریت پرسنل و شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

هیأت مدیره

امین سعادت نیا

رییس هیأت مدیره

محمد رضا هاشم الحسینی

عضو هیأت مدیره و مدیرعامل

مهدی سعادت نیا

عضو هیأت مدیره

محمد سعادت نیا

عضو هیأت مدیره

افتخارات

صادرات

صادرات غیر نفتی به عنوان رکن مهم اقتصادی و مسیر گسترش و پایداری تجارت خارجی و موتور محرکه تولید داخلی می باشد از این رو نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا بر اساس چشم انداز خود؛ بهره‌گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با رعایت استانداردهای بین المللی توانسته است در تولید لوله های فولادی اسپیرال در بازارهای خارجی حضور داشته باشد صادرات به کشورهای ارمنستان ترکمنستان عمان عراق تاجیکستان بخشی از فعالیت ما در مقوله تولید لوله های فولادی می باشد