لوله های فولادی اسپیرال

لوله های فولادی اسپیرال

لوله های اسپیرال برای اولین بار در سال ۱۸۷۷ تولید شدند. فرآیند ساخت لوله اسپیرال تا به امروز در حال توسعه بوده به گونه ای که در حال حاضر امکان ساخت لوله اسپیرال با اقطار بزرگ، به شکل کاملا اقتصادی فراهم شده است. این لوله ها به منظور انتقال سیالاتی نظیر آب، گاز و نفت، در صنایع زیربنایی و همچنین لوله های سازه ای بکار گرفته می شوند. تاکنون تلاش های زیادی جهت افزایش تولید اینگونه لوله ها صورت گرفته است. این روش موثرترین شیوه­ی افزایش تولید، از طریق افزایش سرعت جوشکاری می باشد. در فرآیند تولید لوله­ی اسپیرال، لوله­ی فرم یافته بلافاصله پس از عملیات فرم دهی اسپیرال، تحت جوشکاری زیرپودری داخلی و خارجی قرار می­گیرد. این لوله ها به نحو موفقیت آمیزی در سیستم های پر فشار مورد استفاده قرار گرفته و کیفیت مطلوبی را ایجاد نموده است.

هـمـــراهی فـــولادین

کاربردهای لوله های فولادی اسپیرال

لوله های نفت و گاز

ایران با توجه به منابع بزرگ نفت و گاز و نیاز به گسترش و انتقال به سراسر کشور و‌ حتی صادرات آن به انواع لوله های فولادی نیازمند است.

لوله های فولادی آب‌رسانی

جهت افزایش راندمان انتقال آب در ایران و سایر کشورها و جلوگیری از هدر رفت آب و همچنین جهت افزایش مقاومت و کیفیت اجرا از انواع لوله های فولادی به خصوص درز جوش اسپیرال بهره گرفته میشود.

لوله های شمع کوبی

جهت نصب و قرارگیری اسکله های مختلف در بنادر و سواحل رودخانه ها از لوله های فولادی با ضخامت بالا برای پایه اسکله ها استفاده میگردد.

لوله های ساختمانی

صنعت ساختمان سازی با بهره گیری از لوله های فولادی با قطر پایین توانسته است کیفیت مطلوبی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

آشنایی بیشتر با محصولات ما

لوله های فولادی اسپیرال