کاور آپارات مسئولیت اجتماعی

آیین تجلیلی ازصادرکنندگان نمونه استان

شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا صادرکننده قابل تقدیر استان شد

در آیین تجلیلی ازصادرکنندگان نمونه استان، از شرکت های برتر در حوزه صادرات از جمله شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا به عنوان صادر کننده قابل تقدیر لوله های فولادی اسپیرال تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا، در این مراسم که در اتاق بازرگانی اصفهان و با حضور معاون محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت و مقامات استانی برگزار شد.

شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا مفتخر به دریافت لوح تقدیر، صادرکننده قابل تقدیر شد. دکتر جعفرخوش خلق مدیر عامل این شرکت در همین راستا گفت: استفاده از مدیران و کارشناسان مجرب در امور صادرات، شناخت خوب بازارهای هدف، استفاده از مواد اولیه مناسب شرکت فولاد مبارکه و تولید محصول با کیفیت ، تحویل به موقع از جمله نقاط قوت محصولات صادراتی در شرکت ما می باشد. وی در ادامه افزود: ظرفیت بسیار مناسبی برای صادرات وجود دارد که باید با نگاه به آینده از آن بهره برداری کرد. مدیر عامل شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در ادامه افزود: امیدواریم در سال آینده شاهد افزایش دوبرابری صادرات باشیم.

گفتنی است، این شرکت در سال ۱۳۹۸ نیز به عنوان صادرکننده قابل تقدیر و در سال ۱۳۹۹ به عنوان صادر کننده نمونه استان و در بررسی های انجام شده در بین بیش از ۱۰۰ ها شرکت صادرکننده و فعال اقتصادی به عنوان صادرکننده قابل تقدیر در سال ۱۴۰۱ مورد تجلیل قرار گرفت.

 

روابط عمومی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا
همراهی فولادین
رسالتمان سقایی است

برچسب ها: بدون برچسب