تقدیر از واحد HSE شرکت کوثر

سرمایه اصلی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا نیروی انسانی است

واحد HSE شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا از طرف شبکه بهداشت و درمان شرق استان مورد تقدیر قرار گرفت.

 

دکتر طاووسی مدیر سرمایه انسانی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در دیدار با مدیران شبکه بهداشت شرق استان اصفهان، نیروی انسانی را سرمایه اصلی این شرکت دانست و افزود ما در راستای حفظ ایمنی و ارتقاء سلامت کارکنان خود از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد .وی با ابراز خرسندی از عملکرد واحد HSE سازمان، زحمات مستمر پرسنل این واحد را شایسته تقدیر دانست.

دکتر شفیعی معاون بهداشتی و پشتیبانی ستاد شبکه های بهداشت و درمان شرق اصفهان با اشاره به این نکته که ما در بسیاری از شرکت‌ها شاهد ریزش نیروی انسانی و شکایت از کارفرمایان به دلیل حوادث و مشکلات پیش آمده برای کارکنان هستیم افزود خوشبختانه طی بازرسی‌های همکاران ما در دو سال گذشته، شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا همواره یکی از شرکت‌های موفق و سرآمد در زمینه ارتقاء سطح سلامت کارکنان و توسعه محیط کار سالم بوده است. و امیدواریم در آینده شاهد انتخاب خانه بهداشت این شرکت به عنوان خانه بهداشت برتر در سطح کشور باشیم.

گفتنی‌ست در این دیدار که سه‌شنبه، سوم بهمن ماه ۱۴۰۲ در محل سایت جنوبی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا اتفاق افتاد به پاس زحمات واحد HSE این شرکت، لوح تقدیری از طرف شبکه بهداشت و درمان شرق استان به شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا اهدا گردید.

برچسب ها: بدون برچسب