نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

تولید کننده لوله های فولادی اسپیرال – از سایز ۸ الی ۱۲۰ اینچ

نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا

رسالتمان سقایی است

هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در راستای سرمایه‌گذاری هوشمند در صنایع پایین دستی فولاد با مشارکت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان اقدام به سرمایه‌گذاری در دو شرکت بزرگ لوله‌سازی اسپیرال در اصفهان نمود و شرکت‌های تنبوشه‌سازان آتیه جی و کوثر صنعت اسپادانا با سابقه موفق تجاری و تولیدی ۳۰ سال را خریداری نمود و پس از ادغام این دو مجموعه ظرفیت تولیدی شرکت نورد لوله کوثر صنعت اسپادانا در مجموع ۵ خط تولید خود به رکورد استثنایی ۳۶۰ هزار تن لوله فولادی اسپیرال با قطر بین ۸ تا ۱۲۰ اینچ، در سال رسید.

۰
نفر پرسنل مجرب
۰
پروژه پایان یافته
۰
سال سابقه فعالیت

آشنایی بیشتر با محصولات ما

مشخصات لوله های فولادی اسپیرال

کاربردها و مصارف لوله های فولادی اسپیرال

صنعت نفت و گاز و پتروشیمی

ایران با توجه به منابع بزرگ نفت و گاز، نیاز به گسترش و انتقال به سراسر کشور و‌ حتی صادرات آن، به وسیله لوله های فولادی دارد.
عموما لوله های این صنعت با استاندارد API و با متریال های تا X70 تولید می گردد.

خطوط و شبکه های آبرسانی

لوله های فولادی اسپیرال جهت خطوط انتقال و شبکه های توزیع در پروژه های آبرسانی کاربرد فراوانی دارد . استاندارد تولید این لوله های فولادی AWWA C200 می باشد.

شمع کوبی و پایپ جکینگ

جهت نصب و قرارگیری پایه اسکله ها در بنادر و سواحل رودخانه ها و نیز لوله رانی از لوله های فولادی با ضخامت بالا و متریال خاص استفاده میگردد.این لوله ها با استاندارد ASTM A252 تولید می گردد.

صنعتی و ساختمانی و مخازن تحت فشار

در صنعت ، ساختمان از لوله های فولادی جهت استفاده در استراکچر و ساخت سازه های فولادی استفاده می گردد.
عموما این لوله ها از متریال با گرید ساختمانی تولید می گردد. مخازن تحت فشار با متریال َA516 تولیدمی گردد

اطلاعات فنی

مشاوره

مشتریان و علاقه مندان محترم به مبحث لوله های فولادی،  به منظور ارتباط شما عزیزان با کارشناسان فنی و یا کارشناسان فروش شرکت نورد لوله کوثر، لطفاً روی لینک زیر کلیک نمایید و سپس اطلاعات تماس خود را وارد فرمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با مشاوران ما

نرم افزار King Pipe

در نرم افزار KingPipe مطالب علمی مختلفی شامل نمودارهای اوزان و فشار و کلیپ های مختلف از ساخت لوله فولادی قرار گرفته است که پس از دانلود و نصب نرم افزار به شما امکان دانلود داده میشود و از این پس بدون نیاز به اینترنت قابل استفاده خواهد بود.

دانلود نرم افزار

محاسبه گر کوثرپایپ

علاقه مندانی که دسترسی آسان به اینترنت دارند میتوانند در این قسمت از وب سایت شرکت با ارایه قطر و ضخامت مورد نظر خود وزن لوله فولادی، مساحت داخلی و یا خارجی آن را بر اساس هر نوع متریال یا گرید فولاد محاسبه و مورد استفاده قرار دهند.

محاسبه وزن لوله

هـمـــراهی فـــولادین

همکاران ، مشتریان و پروژه ها

پروژه های مدیریت منابع آب ایران

این شرکت با مدیریت بر تمام شرکت های آب منطقه ای استان های کشور با هدف شناخت، مطالعه، توسعه، حفاظت، بهره‌برداری بهینه از منابع آب، تأسیسات و سازه‌های آبی (به استثنای امور مربوطه به توزیع آب، جمع‌آوری و انتقال و تصفیه فاضلاب شهری و روستایی) و ظرفیتهای برق آبی اعم از مدیریت نظارت، سرمایه‌گذاری انجام فعالیت می دهد.

مجتمع فولاد مبارکه اصفهان

شرکت فولاد مبارکه از شرکت‌های پیشرو ایرانی است که در زمینه تولید ورق‌های فولادی فعالیت‌ می‌نماید. این شرکت بیش از ۵۰ درصد از مصرف فولاد کشور را جهت استفاده در صنایع لوله های انتقال سیالات، صنایع لوله و پروفیل، خودروسازی و قطعه‌سازی، صنایع فلزی سبک، صنایع فلزی سنگین، صنایع بسته‌بندی و صنایع لوازم خانگی و الکتریکی تولید می‌نماید.

پروژه های شرکت آب و فاضلاب کشور

این شرکت با مدیریت بر تمام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی استان های کشور با هدف ساماندهی فعالیت‌های تصدی وزارت نیرو در امور آب و فاضلاب شامل مدیریت صحیح، نظارت و ارزیابی عملکرد، هدایت و راهبری، افزایش بهره‌وری و همچنین کارگزاری وزارت نیرو برای انجام نظارت‌ها و تدوین برنامه‌ها تدوین گردید

آخرین اخبار ما را دنبال کنید

ارتباطات و رسانه ها